Sklep

Kolekcje

O marce

Strona główna

Bufiaste rękawy - tak czy nie?

Bufiaste rękawy - tak czy nie?

Bufiaste rękawy w różnych wersjach pojawiają się na wybiegach już od kilku sezonów. Czy warto się z nimi zaprzyjaźnić?

2019.05.24 11:27, Agata

Bufiaste rękawy znowu w modzie


Bufiaste rękawy w różnych wersjach pojawiają się na wybiegach już od kilku sezonów. W bardziej przerysowanej lub subtelnej formie odchodzą i wracają, jak wiele trendów. Czy warto się z nimi zaprzyjaźnić? Zdecydowanie tak.


Jak dopasować ten trend do swojej figury?

Wiele kobiet ma obawy, że bufiaste rękawy powiększają ramiona i są dobre tylko dla drobnych i szczupłych osób, jednak nic bardziej mylnego. W zależności od użytego materiału, ilości marszczeń i objętości rękawa mogą przybierać zupełnie różne kształty i różnie modelować sylwetkę. Dzięki dopracowanej konstrukcji i odpowiednim proporcjom bufki mogą wręcz optycznie pomniejszać ramiona!


Z czym nosić bufiaste rękawy?


Bluzki z bufiastymi rękawami warto zastawiać z wąskim dołem. Szczególnie jeśli bluzka ma luźny krój możemy delikatnie ją zbluzować wkładając jej dolny brzeg do spodni lub spódnicy. Eleganckie jedwabne bluzki z bufiastymi rękawami będą świetnie wyglądać zestawione z dżinsami lub prostą spódnicą.

KontaktArtykułyPolityka prywatnościRegulamin© Muses Sp. z o.o., ul. Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności" aby dowiedzieć się więcej.

Zgadzam się