Sklep

Kolekcje

O marce

Strona główna

O nas

O nas

Muses to polska marka, dla której największą muzą i inspiracją jest kobieta. Jej siła, tajemniczość, jej piękno...

2019.05.24 10:50, Muses

inspirują nas do tworzenia kolekcji, których wspólnym mianownikiem są niebanalne formy i detale oraz wysoka jakość. Projektantka Aleksandra Dziura pozostając w zgodzie z trendami, kreuje wyjątkowy styl Muses, który nie starzeje się na przestrzeni sezonów i pozwala zestawiać ze sobą różne elementy kolekcji, które łączy klasa, nonszalancja i charakterystyczny “pazur”.


Marka istnieje od 2013 roku, a założycielką jest Natasza Urbańska. Trzy lata później współwłaścicielem Muses został Ryszard Halemba. Od tego czasu marka ma swoje atelier na Śląsku, a jej flagowy showroom znajduje się na warszawskim Wilanowie. Nasze produkty można też znaleźć w butikach w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni i Białymstoku.KontaktArtykułyPolityka prywatnościRegulamin© Muses Sp. z o.o., ul. Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności" aby dowiedzieć się więcej.

Zgadzam się